MC8038U12B2-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MC8038U12B2-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.397 lb (180.08g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
60.2 dB(A)
Õhuvool :
95.6 CFM (2.68m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
6800 RPM
seeria :
MC8038
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
1.150 in H2O (286.5 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H