MA3010H12B2-RSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MA3010H12B2-RSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.018 lb (8.16g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
10.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
28.0 dB(A)
Õhuvool :
4.2 CFM (0.118m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
9000 RPM
seeria :
MA3010
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.150 in H2O (37.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 30mm L x 30mm H