MA1751X48B2-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MA1751X48B2-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
1.7 lbs (771.1g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
50.80mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
63.0 dB(A)
Õhuvool :
290.6 CFM (8.14m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
3400 RPM
seeria :
MA1751
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.780 in H2O (194.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H