G9232X12B-FSR-EM Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X32MM IP57 12VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G9232X12B-FSR-EM
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X32MM IP57 12VDC
Kaal :
0.335 lb (151.95g)
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
44.0 dB(A)
Õhuvool :
68.0 CFM (1.90m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
4000 RPM
seeria :
G9232
Sissepääsu kaitse :
IP57 - Dust Protected, Waterproof
Staatiline rõhk :
0.330 in H2O (82.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H