G9225X24B6-FSR-L20 Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G9225X24B6-FSR-L20
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
PWM Control
Kaal :
0.218 lb (98.88g)
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
42.0 dB(A)
Õhuvool :
66.0 CFM (1.85m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3600 RPM
seeria :
G9225
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.240 in H2O (59.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H