G9225H12B6-FSR-EM Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G9225H12B6-FSR-EM
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
PWM Control
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.218 lb (98.88g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
36.0 dB(A)
Õhuvool :
50.0 CFM (1.40m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2800 RPM
seeria :
G9225
Sissepääsu kaitse :
IP57 - Dust Protected, Waterproof
Staatiline rõhk :
0.160 in H2O (39.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H