G8032X24B-RSR-EM3 Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G8032X24B-RSR-EM3
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.286 lb (129.73g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
Õhuvool :
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
seeria :
G8032
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H