G8032M12B-RSR-EM3 Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G8032M12B-RSR-EM3
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.286 lb (129.73g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
38.0 dB(A)
Õhuvool :
41.0 CFM (1.15m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3500 RPM
seeria :
G8032
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.290 in H2O (72.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H