G8032E24B1-RSR-EM Mechatronics Fan Group FAN 80X32MM TACH IP57 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G8032E24B1-RSR-EM
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN 80X32MM TACH IP57 24VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.286 lb (129.73g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
46.0 dB(A)
Õhuvool :
52.0 CFM (1.46m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4500 RPM
seeria :
G8032
Sissepääsu kaitse :
IP57 - Dust Protected, Waterproof
Staatiline rõhk :
0.440 in H2O (109.6 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H