G8020E24B1-RSR-WS Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 80X20.8MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G8020E24B1-RSR-WS
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X20.8MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.185 lb (83.91g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
20.80mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
37.0 dB(A)
Õhuvool :
49.0 CFM (1.37m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4000 RPM
seeria :
G8020
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.200 in H2O (49.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H