G6015X24B1-RGR-CC-GB Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G6015X24B1-RGR-CC-GB
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Kaal :
0.059 lb (26.76g)
Laius :
15.30mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
35.0 dB(A)
Õhuvool :
24.0 CFM (0.672m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
5800 RPM
seeria :
G6015-G
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.290 in H2O (72.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H