G6015M24B1-AGR-EM Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G6015M24B1-AGR-EM
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.059 lb (26.76g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
15.30mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
28.0 dB(A)
Õhuvool :
16.0 CFM (0.448m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4000 RPM
seeria :
G6015-G
Sissepääsu kaitse :
IP57 - Dust Protected, Waterproof
Staatiline rõhk :
0.150 in H2O (37.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H