G6015M12B-RHR-CC Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G6015M12B-RHR-CC
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Kaal :
0.111 lb (50.35g)
Laius :
15.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
30.0 dB(A)
Õhuvool :
16.0 CFM (0.448m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
4000 RPM
seeria :
G6015
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.170 in H2O (42.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H