G6015E24B-RGR-CC-GB Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G6015E24B-RGR-CC-GB
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.059 lb (26.76g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
15.30mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
32.0 dB(A)
Õhuvool :
21.0 CFM (0.588m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
5200 RPM
seeria :
G6015-G
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.240 in H2O (59.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H