G4028M24B1-RSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G4028M24B1-RSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.111 lb (50.35g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
28.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
37.0 dB(A)
Õhuvool :
13.0 CFM (0.364m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
8000 RPM
seeria :
G4028
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.370 in H2O (92.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H