G4020S12B-RSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 40X20MM 12VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G4020S12B-RSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC
Laius :
20.00mm
Müra :
21.0 dB(A)
Õhuvool :
6.0 CFM (0.168m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
4000 RPM
Staatiline rõhk :
0.070 in H2O (17.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H