G4020M24B-RSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 40X20MM 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G4020M24B-RSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC
Laius :
20.00mm
Müra :
26.0 dB(A)
Õhuvool :
9.0 CFM (0.252m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
6000 RPM
Staatiline rõhk :
0.150 in H2O (37.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H