G4020M12B2-RSR-EM Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G4020M12B2-RSR-EM
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.062 lb (28.12g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
20.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
26.0 dB(A)
Õhuvool :
9.0 CFM (0.252m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
6000 RPM
seeria :
G4020
Sissepääsu kaitse :
IP57 - Dust Protected, Waterproof
Staatiline rõhk :
0.150 in H2O (37.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H