G4020L12B-RSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 40X20MM 12VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G4020L12B-RSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.062 lb (28.12g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
20.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
23.0 dB(A)
Õhuvool :
8.0 CFM (0.224m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
5000 RPM
seeria :
G4020
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.110 in H2O (27.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H