G4020E24B-RSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 40X20MM 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G4020E24B-RSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.062 lb (28.12g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
20.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
32.0 dB(A)
Õhuvool :
11.7 CFM (0.328m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
8000 RPM
seeria :
G4020
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.230 in H2O (57.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H