G4010H12B-RSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 40X10MM 12VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G4010H12B-RSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X10MM 12VDC
Laius :
10.30mm
Müra :
35.0 dB(A)
Õhuvool :
9.0 CFM (0.252m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
8000 RPM
Staatiline rõhk :
0.250 in H2O (62.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H