G4010E24B-RSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 40X10MM 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G4010E24B-RSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X10MM 24VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.026 lb (11.79g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
10.30mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
41.0 dB(A)
Õhuvool :
11.0 CFM (0.308m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
10000 RPM
seeria :
G4010
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.390 in H2O (97.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H