G1238S24B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1238S24B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
34.0 dB(A)
Õhuvool :
88.0 CFM (2.46m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2000 RPM
Staatiline rõhk :
0.170 in H2O (42.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H