G1238M48B1-FSR-L22 Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1238M48B1-FSR-L22
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
43.0 dB(A)
Õhuvool :
125.0 CFM (3.50m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
2800 RPM
Staatiline rõhk :
0.320 in H2O (79.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H