G1238M24B-FSR-CC Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM CC 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1238M24B-FSR-CC
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM CC 24VDC
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
43.0 dB(A)
Õhuvool :
125.0 CFM (3.50m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2800 RPM
Staatiline rõhk :
0.320 in H2O (79.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H