G1238L12B-FSR-CC Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM CC 12VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1238L12B-FSR-CC
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM CC 12VDC
Kaal :
0.74 lb (335.66g)
Laius :
38.00mm
Müra :
38.0 dB(A)
Õhuvool :
107.0 CFM (3.00m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2400 RPM
seeria :
G1238
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.240 in H2O (59.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H