G1238E48B2-FS-WS Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1238E48B2-FS-WS
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
RoHs olek:
Funktsioonid :
Alarm Sensor, Locked Rotor Sensor
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
49.0 dB(A)
Õhuvool :
158.0 CFM (4.42m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
3600 RPM
Staatiline rõhk :
0.490 in H2O (122.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H