G1238E24B2-FSR-WS-CC Mechatronics Fan Group FAN 120X38MM LCKD RTR 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1238E24B2-FSR-WS-CC
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN 120X38MM LCKD RTR 24VDC
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
49.0 dB(A)
Õhuvool :
158.0 CFM (4.42m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3600 RPM
Staatiline rõhk :
0.490 in H2O (122.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H