G1238E24B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1238E24B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Kaal :
0.74 lb (335.66g)
Laius :
38.00mm
Müra :
49.0 dB(A)
Õhuvool :
158.0 CFM (4.42m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3600 RPM
seeria :
G1238
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.490 in H2O (122.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H