G1225S12B-FSR-PC Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1225S12B-FSR-PC
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Kaal :
0.436 lb (197.77g)
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
26.0 dB(A)
Õhuvool :
54.0 CFM (1.51m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
1500 RPM
Staatiline rõhk :
0.070 in H2O (17.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H