G1225M24B1-FSR-EM Mechatronics Fan Group FAN 120X25MM LCKD RTR IP57 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1225M24B1-FSR-EM
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN 120X25MM LCKD RTR IP57 24VDC
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Kaal :
0.434 lb (196.86g)
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
33.0 dB(A)
Õhuvool :
78.0 CFM (2.18m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2100 RPM
Sissepääsu kaitse :
IP57 - Dust Protected, Waterproof
Staatiline rõhk :
0.150 in H2O (37.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H