G1225M12B1+6-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1225M12B1+6-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.434 lb (196.86g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
33.0 dB(A)
Õhuvool :
78.0 CFM (2.18m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2100 RPM
seeria :
G1225
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.150 in H2O (37.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H