G1225L24B2-FSR-NH Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1225L24B2-FSR-NH
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Kaal :
0.436 lb (197.77g)
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
29.0 dB(A)
Õhuvool :
66.0 CFM (1.85m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
1800 RPM
Staatiline rõhk :
0.100 in H2O (24.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H