G1225H12B-FSR-EM Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X25MM IP57 12VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1225H12B-FSR-EM
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM IP57 12VDC
Kaal :
0.434 lb (196.86g)
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
38.0 dB(A)
Õhuvool :
87.0 CFM (2.44m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2400 RPM
Sissepääsu kaitse :
IP57 - Dust Protected, Waterproof
Staatiline rõhk :
0.180 in H2O (44.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H