G1225E24B-FSR-EM Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
G1225E24B-FSR-EM
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.436 lb (197.77g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
42.0 dB(A)
Õhuvool :
99.0 CFM (2.77m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2700 RPM
seeria :
G1225
Sissepääsu kaitse :
IP57 - Dust Protected, Waterproof
Staatiline rõhk :
0.220 in H2O (54.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H