F8025E24B-FHR-EM3-L19 Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F8025E24B-FHR-EM3-L19
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.182 lb (82.55g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
35.0 dB(A)
Õhuvool :
46.0 CFM (1.29m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3600 RPM
seeria :
F8025-H
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.210 in H2O (52.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H