F6025X12B1-RHR-EM Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F6025X12B1-RHR-EM
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Kaal :
0.139 lb (63.05g)
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
42.0 dB(A)
Õhuvool :
28.0 CFM (0.784m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
5800 RPM
seeria :
F6025-H
Sissepääsu kaitse :
IP57 - Dust Protected, Waterproof
Staatiline rõhk :
0.370 in H2O (92.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H