F6025S12B1+6-RHR-WS Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F6025S12B1+6-RHR-WS
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.139 lb (63.05g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
22.0 dB(A)
Õhuvool :
12.0 CFM (0.336m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2400 RPM
seeria :
F6025-H
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.090 in H2O (22.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H