F6025M24B1+6-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F6025M24B1+6-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.156 lb (70.76g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
27.0 dB(A)
Õhuvool :
17.0 CFM (0.476m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3300 RPM
seeria :
F6025
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.130 in H2O (32.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H