F6025E12B-FHR-EM3 Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F6025E12B-FHR-EM3
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.139 lb (63.05g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
37.0 dB(A)
Õhuvool :
24.0 CFM (0.672m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
5000 RPM
seeria :
F6025-H
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.320 in H2O (79.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H