F1238X12BT-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM 12VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F1238X12BT-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC
Kaal :
0.536 lb (243.13g)
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Terminals
Müra :
45.0 dB(A)
Õhuvool :
140.0 CFM (3.92m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3100 RPM
seeria :
F1238-S
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.300 in H2O (74.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H