F1238S48B-FHR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM 48VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F1238S48B-FHR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC
Kaal :
0.59 lb (267.62g)
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
33.0 dB(A)
Õhuvool :
81.0 CFM (2.27m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
2100 RPM
seeria :
F1238-H
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.160 in H2O (39.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H