F1238S12BT-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 119X38MM 12VDC TERM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F1238S12BT-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38MM 12VDC TERM
Kaal :
0.536 lb (243.13g)
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Terminals
Müra :
34.0 dB(A)
Õhuvool :
83.0 CFM (2.32m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
1800 RPM
seeria :
F1238-S
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.140 in H2O (34.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H