F1238M12B-FHR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM 12VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F1238M12B-FHR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC
Kaal :
0.59 lb (267.62g)
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
38.0 dB(A)
Õhuvool :
103.0 CFM (2.88m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2700 RPM
seeria :
F1238-H
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.240 in H2O (59.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H