F1238L24B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F1238L24B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Kaal :
0.536 lb (243.13g)
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
36.0 dB(A)
Õhuvool :
94.0 CFM (2.63m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2050 RPM
seeria :
F1238-S
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.170 in H2O (42.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H