F1238L24B-FHR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F1238L24B-FHR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Kaal :
0.59 lb (267.62g)
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
35.0 dB(A)
Õhuvool :
93.0 CFM (2.60m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2400 RPM
seeria :
F1238-H
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.200 in H2O (49.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H