F1238L12B2-FSR-WS-L28 Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 119X38MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F1238L12B2-FSR-WS-L28
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Kaal :
0.536 lb (243.13g)
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
36.0 dB(A)
Õhuvool :
94.0 CFM (2.63m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2050 RPM
seeria :
F1238-S
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.170 in H2O (42.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H