F1238E48B1-FSR-TTL-L10 Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F1238E48B1-FSR-TTL-L10
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Kaal :
0.095 lb (43.09g)
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
43.0 dB(A)
Õhuvool :
126.0 CFM (3.53m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
2800 RPM
seeria :
F1238-S
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.280 in H2O (69.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H