F1238E48B-FHR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F1238E48B-FHR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE
Kaal :
0.097 lb (44g)
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
44.0 dB(A)
Õhuvool :
121.0 CFM (3.39m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
3300 RPM
seeria :
F1238-H
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.330 in H2O (82.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H