F1238E12BT-FSR-CC Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 119X38MM 12VDC TERM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F1238E12BT-FSR-CC
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38MM 12VDC TERM
Kaal :
0.095 lb (43.09g)
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Terminals
Müra :
43.0 dB(A)
Õhuvool :
126.0 CFM (3.53m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2800 RPM
seeria :
F1238-S
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.280 in H2O (69.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H